Oyungezer League of Legends 3. Özel Sayısında Yer Almak İster Misiniz?

Yazan: Ceyda Doğan Karaş Ekleme Tarihi: . Eklenen KategoriHaberler, League of Legends

Beğenilerek takip edilen MOBA türlerinden biri olan League of Legends, kostümlerinizi Oyungezer dergisi ile bir araya getiriyor.

Oyungezer League of Legends Özel Sayısı, üçüncüsü için siz değerli cosplayer arkadaşların fotoğraflarını bekliyor. Saatlerce ve hatta günlerce emek harcadığınız LoL kostümlerinizin Oyungezer LoL Özel Sayısı’nda yayımlanmasını istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. deniz@seti.com.tr mail adresine 5 adet cosplay fotoğrafınızı “League of Legends’ın 3. Sayısı İçin LoL Cosplay Fotoğraf”‏ başlığı altında yollamak. Benden size tavsiye, olabildiğince yüksek çözünürlükteki fotoğraflarınızı yollayın. Önemli not: Fotoğrafların isim-soyisim, yaş, cosplay’i yapılan şampiyon, cosplay’in hikayesi (kendinizi ve cosplay’i neden yaptığınıza dair 1-2 cümle) ve şehir bilgileri ile birlikte gönderilmesi gerekiyor. Örnek: Fotoğraf Mistletoe LeBlanc Ad: Ceyda Soyadı: Doğan Karaş Yaş: 28 Şehir: İstanbul Karakter: League of Legends Mistletoe LeBlanc  

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Ceyda Doğan Karaş

1986 Safranbolu doğumlu. 2008 yılından beri cosplay sektörüyle ilgileniyor. Asıl mesleği; Proje Yöneticiliği, editörlük ve sunuculuktur. Oyun editörlüğünü yaklaşık 2010 yılından beri yapmakta. 2012 yılından beri Merlin’in Kazanı’nda, bu üç meslekle uğraşıyor.

Yorum Yaz